Sugerør fra Bloomingville i guld
Smukke sugerør fra bloomingville, i guld.
Sugerør fra Bloomingville. Rustfrit stål med guldfinish.
Sugerør fra Bloomingville i guld
Smukke sugerør fra bloomingville, i guld.
Sugerør fra Bloomingville. Rustfrit stål med guldfinish.

Mendi Sugerør Sæt, Guld

Bloomingville
86-60-04

Flotte sugerør lavet i rustfrit stål i guldfarve. Der medfølger praktisk børste så du nemt kan gøre dem rent indeni samt lille opbevaringspose.

Beskrivelse

Flotte sugerør i guldfarvet rustfrit stål, fra Bloomingville. Når du har mixet dine drinks, og der lige skal et fint sugerør i, er disse sugerør et oplagt valg. For det første er de ikke lavet af plastik, som er dårligt for miljøet. Og for det andet, da de er lavet i rustfrit stål, hopper sugerørene ikke rundt i din drink, eller falder ud af glasset.

Du får hele 12 stk. sugerør, som kommer i en flot bomuldspose. Du har altså masser af sugerør til gæsterne (eller 12 drinks til dig selv). Der medfølger også en lille børste, der gør det super nemt lige at rense efter, når du har brugt sugerørene.

Specifikationer:
Diameter: 0,5 cm.
Længde: 20 cm.

Produktoplysninger

Materiale
Rustfrit stål
Ovn
Nej
Opvaskemaskine
Nej
Mikroovn
Nej
Farve
Guld
Længde
20 cm
Antal
12 stk

Kunder, der købte denne vare, købte også

Bedømmelse Anmeldelser (0)